Sleva 20 % po zadání kódu v košíku: "KVETEN20" (na vše kromě výrobků na objednávku) - platnost prodloužena do 31.5.2022.

Začala nám vcelku neoblíbená, temná část roku. Dny jsou krátké, když je zataženo, tak i dost tmavé, a chladné. Do jara zbývá dost dlouhá doba, vánoční veselí skončilo a nám tak čím dál tím víc připadá, že všechno stojí za prd. To jsou úplně normální pocity, které z větší či menší části zažívá snad každý. 🙂 Zkusme se ale na zimu jako takovou podívat jako na příležitost.

Doplňte energii

Barevný podzim odhodil svůj kabát, příroda se zahalila do tlumených zemitých tónů a přišel čas na zimní spánek. Příroda je moudrá, zkuste si z ní vzít příklad. Jasně, asi těžko se i vy uchýlíte na pár měsíců k zimnímu spánku (kdo by to nebral? :D), ale můžete se na tuhle část roku podívat jinak. Zima je nejlepším obdobím k odpočinku. No vážně, kdy jindy chcete nabrat energii před aktivním jarem a létem, které nás čekají? Zima k dobíjení baterek sama nabádá – brzké stmívání, nízké teploty. Zapalujte svíčky, relaxujte, vytvořte si pohodu.

Sněte

Využijte toto roční období k tomu, abyste si uvědomili, co vlastně od života chcete. Na přelomu roku obvykle spoustu lidí hodnotí, co se jim povedlo v uplynulém roce, co by si přáli splnit v roce následujícím. Zkrátka a dobře, všichni tak trochu bilancujeme a právě v tomhle období je největší prostor pro stanovení nových snů a cílů. Samozřejmě, že stanovit si nové cíle můžete úplně kdykoliv chcete, ale pokud vás k jejich určení motivuje začátek nového roku, tak směle do toho. 🙂 Vytyčte si oblasti, do kterých investujete svůj čas a energii, stanovte si konkrétní kroky, které vás dovedou ke splnění svých cílů.

Vytvořte si tradice

Tradice jako takové máme většinou spojené s obdobím Vánoc, ale nemusíme na ně rezignovat ani po vánočních svátcích. Tradice stmelují lidi a pomáhají vytvářet vzpomínky a pevnější pouta. Může to být obyčejná večeře skupiny přátel či rodiny, společný výlet na hory, hraní her, společná procházka. Uvidíte, že společně strávené chvíle vám utkvějí v paměti ještě po hodně dlouhou dobu a budete se tak mít na co těšit i příští zimy.

Vyrábějte

Dekorace do domácnosti, vyzdobte si byt, zkuste si vyrobit třeba vlastní svíčku, zkrášlete si diář. Pusťte se do výroby věcí, které jste už dlouho odkládali. Teď je ten nejlepší čas.

Přeji vám klidnou zimu plnou hřejivé atmosféry, která vychází zevnitř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..