💍 nové svatební výrobky na e-shopu v pondělí 16. ledna 💍

Květinový lustr: výjimečně romantická dekorace

Květinový lustr: výjimečně romantická dekorace

Vítej u nového článku! Rozhodla jsem se věnovat tento článek jedné opravdu výjimečné dekoraci, která si to jednoznačně zaslouží. Chci ti představit krásnou závěsnou dekoraci, jinak také květinový lustr. Pokud hledáš neokoukanou, romantickou květinovou dekoraci, která dodá každému prostoru šmrnc, určitě pokračuj v čtení článku.

Home decor plný ženskosti

Květinový lustr využiješ jako dekoraci pro jakoukoli místnost, kam potřebuješ vnést ženskou energii. Větší množství květů pohromadě vytvoří krásnou podívanou, která tě okouzlí a u které můžeš nerušeně snít. Tato dekorace je prostorově výraznější, a tedy okamžitě upoutá pozornost.

Slušet jí to bude v rohu místnosti, třeba nad komodou, nebo nad křeslem, kam chodíš relaxovat po náročném dni. Když květinový lustr zavěsíš v blízkosti okna, broušené ověsy se budou krásně třpytit ve světle.

Květinový lustr si můžeš vybrat podle svých oblíbených barev a samozřejmě ho také sladit ke zbytku interiéru. Záleží na tobě, jestli dáš přednost lustru bohatě obsypanému fialově kvetoucími vistáriemi, nebo jemně růžovými květy růží a pivoněk.

Květinová party

Chystáš se uspořádat narozeninovou party? Nebo nějakou jinou významnou událost, jako oslavu zasnoubení, výročí, nebo samotnou svatbu? Zkus ke květinám ve váze a aranžím v miskách zakomponovat i květinový lustr.

Můžeš ho umístit nad hlavní stůl, kde se bude krásně vyjímat a zaručeně zaujme pohledy všech hostů. Nebo upoutej pozornost na určité místo, kam budeš chtít hosty nasměrovat – květinovým lustrem můžeš například dodekorovat fotokoutek, nebo ho umístit nad sladký bar s občerstvením.

U květinového lustru, který bude dekorací na nějaké party, bude obzvlášť dobře vypadat, když na něm rozsvítíš i světýlka zařící na všechny strany. ✨

Chceš i ty svůj květinový lustr?

Ženskost, něha, romantika – u květinového lustru ani jedna z těchto kvalit nechybí. Nech si vyrobit neokoukanou dekoraci, která tě bude při každém pohledu těšit. 💖

Možnosti, z čeho vybírat jsou opravdu velmi bohaté:

  • velikost lustru – malý, střední, nebo úplně obří,
  • barvy – jedna barva a její odstíny nebo kombinace dvou, tří barev,
  • květiny – růže, hortenzie, slunečnice,…
  • ověsy – zaoblené, doplněné korálky, špičaté, závěs spadající dolů,…
  • světýlka – drátek s led světýlky nenápadně obíhající kolem květů.

Jak vidíš, fantazii můžeš už při vymýšlení svého vysněného květinového lustru dát volný průchod. Podobně i já si užívám samotnou výrobu této krásné květinové dekorace, ze které mám opravdu radost.

Napiš mi na e-mail jana@lobelia.cz a buď tak o krok blíž ke svému romantickému domovu, ať můžeš pokaždé usínat s pocitem, že ses ocitla uprostřed rozkvetlé zahrady… 🌸

S láskou

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..