O mně

Lobelia je lifestylový blog, jehož hlavním cílem je předávat čtenářům poselství toho, že radost a štěstí lze najít v běžných maličkostech života. Věnuje se tématům jako kreativita, osobní rozvoj, umění a ostatním lifestylovým tématům.

Mým cílem je vytvořit pro vás takový prostor, kde si odpočinete, kde budete relaxovat, získáte tipy na kreativní činnosti, zajímavé knihy, nebo motivaci k tomu vidět svět ve světlejších barvách. Jasně, že nejsem vždy pozitivní – často spíš naopak, ale přesto, nebo spíš právě proto chci přispět k tomu, abychom si všichni všímali na životě toho hezkého. 🙂 Myslím, že to není nikdy na škodu.

Lobelia je také můj vysněný obchůdek. Obchod plný doplňků do bytu, milých dekorací, květinových doplňků a dalších drobností. Celý e-shop najdete tady. Mám ráda hezké věci a baví mě zkrášlování prostředí kolem sebe. Založit si vlastní obchůdek byla proto jasná volba. Část výrobků si vyrábím sama, jsou to třeba floristické dekorace, věnce, sezónní aranžmá, lapače snů, květinové vlasové doplňky a další. Ostatní dekorace, bytové doplňky a dárkové zboží se mi většinou u dodavatelů zalíbí tak moc, že ho chci mít i ve svém obchodu – věřím, že udělá radost i vám.

Věnuju se floristice – to mě opravdu baví. Zatím poctivě trénuju a vyrábím živé květinové dekorace pro známé, ale časem…kdo ví? Vystudovala jsem média, baví mě psaní, nesmírně ráda čtu, trávím čas v přírodě, nebo s čtyřnohými chlupáči, žiju hudbou a jógou.

Nemusím vždy vědět, kam se ubírám – ale vždy bych měla vědět, zda jdu správným směrem.

Trvalo mi to docela dlouho. Než jsem přišla na to, čemu se chci věnovat. Dneska už vím, že chci lidem, i vám, ukazovat to pozitivní na životě, chci přispívat k tomu, abyste se cítili líp na duši.

Jak já to dělám? Třeba květinami. Roztomilými doplňky. Milým slovem. Nápadem na kreativní činnost. Zamyšlením. Prostě chci, aby Lobelia nebyla jen o květinách nebo jen o produktech. Ano, jsou to věci, které tvoří takový základ mého podnikání, ale vedle toho se chci věnovat tématům jako dodávání motivace, tipy na inspirativní knihy, volnočasová témata jako dekorování, DIY projekty, témata osobního rozvoje atd. Chci vytvořit společný inspirativní, ale i oddechový prostor pro vás, pro všechny milý, tolerantní, někdy trochu bloudící lidi, jako jste vy nebo já.

A tak budu moc ráda, pokud se vydáte na tuhle cestu se mnou. Protože nechystám jen články, ale do budoucna bych ráda natáčela videa, vytvořila nějaké online produkty pro vás. V těch nejhezčích snech si ale představuji prostor, kde bychom se mohli skutečně setkávat. Vlastní ateliér…

Těším se na všechno, co přijde,

s láskou J.

Uvidíme se na Instagramu? @lobelia.cz
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram
0