Lobelia je malý obchůdek plný doplňků do bytu, milých dekorací, květinových doplňků a dalších drobností.

Je to ale taky místo, kde můžete čerpat inspiraci pro vlastní tvorbu díky různým handmade návodům, hledat nápady na čtení díky recenzím, nebo nabrat trochu motivace k pozitivnějšímu životu obecně.

Mým cílem je zkrátka vytvořit pro vás příjemné místo, kam se budete rádi vracet, a díky kterému uvidíte svět o něco pozitivněji. ♥

Vždy jsem měla slabost pro půvabné dekorace a doplňky, které dokáží zútulnit prostředí, nebo jen zlepšit náladu. Velmi ráda zkrášluji prostředí kolem sebe, stejně tak mě baví tvoření. Už dávno jsem věděla, že se chci živit podnikáním a ideálně něčím kreativním. Začala jsem vyrábět květinové doplňky, prodávala jsem na Fleru a jiných e-shopech. Toužila jsem však po vlastním místě, kde bych mohla své výrobky sdílet s ostatními, a kde by vznikl mnohem větší prostor, který by mi umožnil naplnit své sny. Založila jsem proto Lobelii jako místo, které spojuje okouzlující doplňky, dobrou náladu a inspiraci. Lobelia je místo pro všechny snílky, kteří věří, že život tvoří maličkosti – ať už jde o šálek kávy, západy slunce nebo upřímný smích.

Chci vám prostřednictvím Lobelie předávat radost, pocit krásy a okouzlení.

S láskou Jana

Ve věcech, co dělám, hledám smysl. Věřím v to, že nic není nemožný. Život sám o sobě je pro mě výzvou a chci ho žít naplno, svobodně a v rovnováze.

Kontakovat mě můžete na e-mailu: atelierlobelia@gmail.com