Kompletní květinový servis na míru

Vaše svatební květiny by měly být krásným odrazem vás a vaší životní lásky a měly by promlouvat jazykem jedinečné lásky, kterou sdílíte.

Jsem Jana, vaše osobní floristka, a nabízím vám kompletní svatební květinový design. Inspiraci vždy čerpám z vašeho osobního stylu a preferencí. Pečlivě zvážím každý detail, abychom vytvořili soudržnou květinovou vizi.

Prioritou našeho ateliéru je poznat vás a vaši vizi, prozkoumat detaily, které máte rádi, a zajistit, aby celý proces byl příjemný a bez stresu, protože společně pracujeme na realizaci vaší vysněné svatby.

Kompletní servis zahrnuje přizpůsobené plánování květinového designu, odborné znalosti v oblasti floristiky, přístup k našemu inventáři pronájmu dekorací, provedení návrhu naším týmem, doručení a instalaci, úklid a vyzvednutí pronájatého inventáře.

Náš kompletní svatební servis začíná na 20 000 Kč.

 • Vyrobím vám svatební kytice, doplňky a celou svatební výzdobu pro váš významný den.
 • Svatební květinovou výzdobu doručíme a instalujeme na místě (vy se o nic nestaráte).
 • Máme k zapůjčení i další dekorace (vázy, svícny, stojany, zápichy do svatební uličky, lucerny,…).
 • Ozvěte se s poptávkou svatby minimálně 3 měsíce předem.
 • Máte méně času? Zkuste se mi ozvat i tak a něco vymyslíme. 🙂

Postup:

 1. Vyplníte následující formulář, abyste zjistili, zda máme volný termín.
 2. Ozvu se vám co nejdříve. Zašlu vám vstupní dotazník k vyplnění a veškeré informace. Tady mi sdělíte svou představu, včetně inspiračních fotek (pokud máte).
 3. Konzultujeme spolu otázky, které vás napadnou a upřesníme si detaily designu (po emailu nebo si zavoláme). Navrhnu vám celkovou estetiku svatebního designu a moodboard.
 4. Vytvořím a zašlu vám cenovou nabídku (včetně smlouvy a faktury). Pokud budete souhlasit, máte rezervovaný termín. Zaplatíte 30% zálohu (nevratnou).
 5. Přibližně dva měsíce před svatbou se spojíme, abychom si prošli a znovu potvrdili veškeré detaily ohledně designu a logistiky.
 6. Nejpozději 30 dnů před svatbou mi můžete sdělit poslední podrobnosti či úpravy a doplatíte zbývající cenu.
 7. O všechno je postaráno! Ráno v den svatby (nebo den předem – podle naší domluvy) vám květiny a veškeré dekorace přivezeme, nainstalujeme, a po svatbě zase rozebereme, uklidíme a odvezeme.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno – vaše
Jméno – snoubenec