Nevím, jak vy, ale kdykoliv se ochladí, začínám pít čaje ve velkém. O kávě ani nemluvím – tu piju ve velkém za každého ročního období :-D. Doufám proto, že i vy oceníte nové zboží v e-shopu – roztomilé hrnečky a termohrnky.

Jeden sen a jedna holka

Ještě před tím, než vám ty krasavce představím, vám musím vysvětlit jednu věc. Tato stránka začínala jako blog a obchod s mou rukodělnou tvorbou. Nyní jsem sortiment rozšířila o zboží, které se mi jednoduše líbilo tak moc, že jsem se ho rozhodla nabízet i na svém e-shopu. Ptáte se proč? Vlastně po podobném obchůdku toužím už dlouho. Obchůdku, který by nabízel dekorace a doplňky originální, neokoukané a něčím zajímavé. Takže věřte, že sortiment se bude rozšiřovat a budu pro vás vybírat takové zboží, které mi dělá radost, a které bude dělat radost hlavně vám!

Barevné cestovní hrnky do šedivých ulic

Takový cestovní hrnek vám dokáže zlepšit náladu při každém pohledu, no ne? 🙂 Je skvělý, že hrnky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a vy při jejich používání navíc šetříte planetu. Hrnky mají objem 400 ml a jsou lehké.

Hrnky se srdíčkem – roztomilost sama

A na domácí či pracovní použití hledejte keramické hrnky s motivem srdce. Na e-shopu je najdete ve třech velikostech – nejmenší šedý hrneček s podšálkem, o trochu větší bílý hrnek, a nakonec velký šedý hrnek. Hrnky jsou opravdu povedené. Oceníte na nich asi nejvíc jejich jednoduchost. 🙂

Líbí se vám hrnky? Klidně pište, jaké další doplňky či dekorace by se vám na e-shopu líbily. 🙂 Nemůžu se dočkat, až vám ukážu další nové zboží! Zatím se mějte krásně,

J.