Výběr položek z menu

Plánujete jen malou, intimní svatbu, nebo jste párem, který hledá snadné a méně nákladné řešení svatebních květin ve Středočeském kraji, v Praze a okolí? Máme pro vás jednoduchou volbu svatebních květin – výběr položek z menu.

Jsem Jana, vaše osobní floristka. Sestavila jsem nabídku těch nejdůležitějších květin, které budou mít největší dopad na váš významný den. 

Potřebujete svatební kytici, korsáže, kytice pro družičky a rodinu, ale nechcete květiny na výzdobu stolů? Skvělé, náš ateliér je tu pro vás. Chcete pouze květiny na stoly, ale bez svatební kytice? Jen do toho. Je jen na vás, jaké květiny chcete a potřebujete, my vám s vybranými svatebními květinami velmi rádi pomůžeme.

Náš výběr položek z menu je zkrátka ideální volbou pro ty, kdo milují zahradní styl a nepotřebují znát a starat se o každý detail designu, ale raději nechá tyto detaily na květinovém ateliéru bez formálních konzultací a příprav.

Služba svatební květiny prostřednictvím výběru položek z menu začíná na 10 000 Kč.

Postup je velmi snadný:

 1. Vyplníte následující formulář, abyste zjistili, zda máme volný termín.
 2. Ozvu se vám co nejdříve. Pošlu vám objednávkové menu, kde si zvolíte, jaké položky ze svatebních květin chcete, v jakém množství a barvě. Sdělíte veškeré potřebné informace ke svatebnímu designu.
 3. Na základě získaných informací vám navrhnu barevnou paletu, vytvořím a pošlu cenovou nabídku na svatební květiny (včetně smlouvy a faktury). Pokud ji odsouhlasíte a zaplatíte, máte oficiálně zarezervovaný termín a objednané svatební květiny.
 4. Přibližně 3 týdny před svatbou vás budu znovu kontaktovat, abychom si znovu potvrdili podrobnosti vaší objednávky.
 5. Vyrobím a doručíme vám vaše svatební květiny (ráno v den svatby nebo den předem – vše podle domluvy).

Důležité:

 • V rámci této služby si bohužel nelze objednat pouze svatební kytici a korsáž. Cenové minimum (10 000 Kč) je stanovené proto, že květiny potřebné pro jednu zakázku se prodávají ve velkém množství a i pro jednu kytici musíme pořídit několik druhů různých květin a zeleně.
 • Svatební květiny vám doručíme na místo. Nenabízíme vyzvednutí svatebních květin, protože jsou křehké a jejich doručení by pro vás bylo složité. Chceme vám je předat v perfektním stavu. Rádi vám je doručíme podle domluvy – Středočeský kraj, Praha.
 • Květiny objednávejte minimálně 1 měsíc před datem konání svatby. Ideální jsou 3 a více měsíců. 🙂
 • Tato služba je bez instalace výzdoby. Květiny vám přivezeme a jsou vaše (tedy včetně nádob či váz). Výjimkou je výzdoba slavobrány – pokud si ji vyberete, nainstalujeme ji na místě.
 • Pokud máte zájem o provedení výzdoby na místě (obřadního místa, hostiny a dalších prostor) – zvolte náš kompletní svatební servis na míru, který obsahuje doručení květin, instalaci, úklid a odvoz pronajatých dekorací.
 • Tuto službu můžete využít i pro jiné příležitosti, jako jsou party, narozeninové oslavy, plesy, firemní události apod. – cokoliv, kam potřebujete krásné květiny.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno – vaše
Jméno – snoubenec