💍 nové svatební výrobky na e-shopu v pondělí 16. ledna 💍

NEJ příležitosti, kdy darovat květinovou dekoraci

NEJ příležitosti, kdy darovat květinovou dekoraci

Existují příležitosti, ke kterým je nejlepším dárkem květina. Klasicky jsme zvyklí darovat kytice. Skvělou alternativou jsou ale také květinové dekorace – tedy květiny již naaranžované v nádobách. Darujeme tak kompletní dekoraci, kterou si obdarovaný rovnou umístí, kam bude chtít, a nemusí řešit, do jaké vázy květiny dát.

Dekoraci vybíráme nejenom s ohledem na květiny, ale i na nádobu, které by měly tvořit jeden ladící celek. Nádoba může být jednoduchá, ale i velmi zdobná a výrazná. Pokud se rozhodnete pro květinové aranžmá z umělých a sušených květin, darujete dekoraci, která vašemu blízkému bude dělat radost po dlouhé roky. Podívejme se na ty nejlepší příležitosti, ke kterým takovou květinovou dekoraci darovat, a díky tomu potěšit své blízké.

PRACOVNÍ POVÝŠENÍ

Jakýkoli úspěch v práci je hodný oslavy a zaslouží si pozornost rodiny a přátel. Ať už jde o pracovní povýšení, skvěle zvládnutou zakázku, nebo získání nového klienta, dejte svému blízkému najevo, že máte z jeho úspěchu radost!

Při výběru dárku buďte originální – kytice je v tomto případě klasickou volbou.

Originálním dárkem může být květinové aranžmá, nebo například květinový box, který si obdarovaný s radostí vystaví třeba právě na svůj pracovní stůl. Dekorace od vás mu bude jeho úspěch stále připomínat a motivovat k dalším cílům.

PROMOCE

Další vhodnou příležitostí, kdy darovat květinovou dekoraci, je úspěch školní.

Dárek, který bude mít trvalý charakter, bude tou nejlepší volbou, protože vytvoří dokonalou vzpomínku na tak významný milník.

S pohledem na květinovou dekoraci si obdarovaný vždy vybaví, k jaké příležitosti ji získal.

STĚHOVÁNÍ DO NOVÉHO

V novém domově, ať už jde o pronajatý byt, nebo nově postavený dům, jako uvítací dárek skvěle poslouží vše, co domov více zútulní. Pokojová květina, rámeček na fotografie, svíčky, nebo květinová dekorace.

Je hezké obklopit se věcmi, které pro nás mají sentimentální charakter, protože jsou od našich blízkých, ke kterým máme výjimečný vztah.

VÝROČÍ, SVÁTKY

Květinová dekorace samozřejmě funguje jako ekvivalent kytice k jakémukoliv výročí a významným dnům, jaké známe. Ať už se jedná o narozeniny, svátky, výročí, Den matek, nebo Valentýn – květinové aranžmá z trvanlivých květin je neokoukaným dárkem, který zkrášluje interiér a navíc v sobě nese prvek vzpomínek. 

Všichni hledáme co nejhezčí dárek pro své blízké, který jim přinese radost, ale taky bude smysluplný. Květinová dekorace to splňuje.

Podívejte se do mého e-shopu na květinové dekorace, které by mohly být skvělým dárkem pro vaše blízké. Na dárky pro vaše blízké jsme v Lobelia ateliéru připraveni, nabízíme i dárkové služby včetně kartiček s věnováním. Stejně tak je možné si nechat vyrobit dekoraci na zakázku.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..